przewozy osób

Przewozimy osoby do Anglii, Belgii, Holandii, Niemiec, Szwecji, Norwegii. Usługi świadczymy szybkimi i mobilnymi busami

Read more

przeprowadzki paczki

Bez przerwy przyjmujemy zlecenia na przeprowadzki  do Anglii,  Holandii Polski i innych krajów UE

Read more

rezerwacja 24/7

Rezerwację przyjmujemy telefonicznie i przez formularze kontaktowe ze stron internetowych.

Read more

busy to ekonomia podróży!

Do Anglii od 370 zł

Cena może się zmieniać w zależności od dystansu. Zazwyczaj nie przekracza 370 zł. 

Zadzwoń lub napisz do nas

Gwarantujemy satysfakcję 

Dokładamy wszelkich starań aby każdy pasażer był zadowolony nie tylko z ceny, ale i z jakości na, którą składa się obsługa klienta, wygodny i posprzątany bus jak i dojazd od miejsca zamieszkania do wskazanego adresu. Zawsze zapewnimy odbiór z miejsca zamieszkania i dowóz pod wyznaczony adres co sprawia, że każdy kurs jest mniej problematyczny dla pasażera. Wart wspomnieć, że usługa door-to-door to także, doskonała metoda zapewniająca odbiór bagażu z miejsca zamieszkania. Niejednokrotnie spotkaliśmy się z utrudnieniami jakie wiążą się z bagażem w czasie podróży lotniczej, kolejowej. Ważnym aspektem jest też czas przejazdu busa. Ze względu na wieloletnie doświadczenie potrafimy dobrać trasę w taki sposób aby  maksymalnie skrócić przejazd i dojechać jak najszybciej. Najważniejszą dla nas kwestią jest bezpieczeństwo pasażera dlatego na bieżąco dokonujemy przeglądu floty pojazdów. Przed każdym wyjazdem sprawdzamy stan techniczny busa oraz stan ogumienia. Każdy wyeksploatowany model busa zastępowany jest nowym co zwiększa bezpieczeństwo oraz komfort podróży. Oferta przewozu osób do Belgii, Holandii, Niemiec i Anglii jest z pewnością ekonomiczna i dostosowany do rynku. Z pewnością busy są tańszym rozwiązaniem niż inne formy podróży na długich dystansach. Każdy bus jadący na zachód będzie świetną alternatywą dla podróży samolotem. Największą zaletą busa o której nie sposób nie wspomnieć  jest to, że taki bus jedzie codziennie. Decyzję o podróży można podjąć w dowolnym momencie.

Zaufało nam wielu wielu pasażerów, którzy ciągle do nas wracają

PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE

Świadcząc usługę przeprowadzek krajowych lub międzynarodowych kierujemy się przede wszystkim osiągnięciem jak najwyższej wygody każdego naszego klienta.
Osiągnięcie pełnego zadowolenia naszego klienta stało się możliwe wskutek umiejętnego połączenia usługi przeprowadzek z najnowszymi możliwościami dostępnymi w tej dziedzinie.
Jako doświadczony przewoźnik działający w tej branży od wielu długich lat możemy poszczycić się znaczną ilością wyjątkowo udanych i dobrze zorganizowanych przeprowadzek. Wykonywane przez nas przeprowadzki doskonale się sprawdzają zarówno w zasięgu krajowym jak i międzynarodowym. Nasze pojazdy bez najmniejszego problemu docierają na tereny Anglii, Niemiec, Holandii i Belgii. Jakakolwiek duża, mała odległość nie stanowi dla nas pod tym względem najmniejszego problemu.
Osiągnięcie pełnego zadowolenia naszego klienta stało się możliwe wskutek umiejętnego połączenia usługi przeprowadzek z najnowszymi możliwościami dostępnymi w tej dziedzinie.
Specjalistyczne doradztwo
Fachowe pakowanie przedmiotów.
Profesjonalna obsługa przeprowadzki.
Działanie zgodne z obowiązującymi ustawami i prawami unijnymi.
Wszystkie powyższego rodzaju działania poparte są odpowiednimi kwalifikacjami i olbrzymim doświadczeniem osób zajmujących się wykonaniem powierzonego nam zlecenia. Posiadamy obowiązujące w tym zakresie Licencje i Certyfikaty ukazujące nasze kwalifikacje zawodowe. Powierzając nam wykonanie przeprowadzki i zajęcie się przewozem mienia pozbywają się Państwo stresu związanego zazwyczaj z tego rodzaju działaniami. Dzięki nam wiele osób przekonało się, że przeprowadzka to nie tylko koszmar pakowania i wynoszenia wielu przedmiotów. Mając do dyspozycji fachową kadrę naszych pracowników obsługujących zleconą przeprowadzkę nasi klienci dostrzegli, bowiem jak przyjemne może okazać się zamieszkanie w nowym miejscu.

USŁUGI KURIERSKIE

W związku ze specyfiką tego rodzaju usługi, jaką są przesyłki kurierskie szczególnie ważnym okazuje się zaoferowanie jej w sposób wyjątkowo skuteczny i niezawodny. Ceniąc sobie dobre imię i właściwy wizerunek w oczach każdego naszego klienta wychodzimy z niepowtarzalną i unikalnego rodzaju usługą dostępną w chwili obecnej na rynku przesyłek kurierskich.
Podstawą oferty jest błyskawiczny czas dostawy powierzonej nam przesyłki w oparciu o zachowanie wyjątkowo niskiej ceny. Wszystko to jest poparte prowadzeniem monitoringu powierzonej nam paczki.
Wykorzystując posiadane przez naszą firmę nowoczesne auta, którymi są odpowiednio przystosowane Vany Iveco-Daily, jesteśmy w stanie przewozić paczki o pojemności do 14.5m³. Mając do dyspozycji tak szerokie możliwości możemy zaproponować znacznie szerszy wachlarz usług. W ich zakres wchodzi, zatem:
Transport towaru drobnego jak i całopaletowego.
Transport quadów i jednośladów, jakimi są między innymi motocykle, ścigacze czy też chociażby skutery.
Zaopatrzenie magazynów i sklepów.
Przewóz części samochodowych
Przewóz bagażu głównego i nadbagażu osób podróżujących liniami lotniczymi.

PRZEWOZY PASAŻERSKIE

Znaczna dynamika wyjazdów na teren Wysp Brytyjskich, która to miała miejsce jakieś kilka lat temu, przyczyniła się w olbrzymim stopniu do zwiększenia ilości podróży w to miejsce również w dniu dzisiejszym.
Polski do Anglii cieszą się w dalszym ciągu znacznym zainteresowaniem wielu osób należących do polskiego społeczeństwa. Dzięki przystępniej cenie wiele z nich dokonuje za ich pomocą regularnych przejazdów pomiędzy domem rodzinnym a nowym miejscem pracy na Wyspach. Także wyjazdy o charakterze typowo turystycznym nie są dziś nowością w ramach tej usługi. Każda z osób z terenu Polski może udać się w odwiedziny do rodziny i znajomych zamieszkujących i pracujących w Anglii.
Wychodząc w kierunku zaspokojenia potrzeb tego wciąż rozrastającego się rynku, firma nasza przygotowała wiele specjalnych ofert zarówno dla wszystkich stałych klientów naszych usług jak i tych dopiero, co rozpoczynających wspólnie z nami swą przejażdżkową przygodę. Dzięki wykorzystaniu przez naszą kadrę najnowszych samochodów dostępnych w chwili obecnej podróż, zamiast obowiązkiem, stanie się komfortowo, miło i bezpiecznie spędzoną wycieczką.
Wychodząc w kierunku zaspokojenia potrzeb tego wciąż rozrastającego się rynku, firma nasza przygotowała wiele specjalnych ofert zarówno dla wszystkich stałych klientów naszych usług jak i tych dopiero, co rozpoczynających wspólnie z nami swą przejażdżkową przygodę. Dzięki wykorzystaniu przez naszą kadrę najnowszych samochodów dostępnych w chwili obecnej podróż, zamiast obowiązkiem, stanie się komfortowo, miło i bezpiecznie spędzoną wycieczką.